Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty kvůli roli agenta 007

Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty kvůli roli agenta 007

16.3.2023 21:44


Britský herec Aaron Taylor-Johnson se údajně sešel s producenty Jamese Bonda kvůli ikonické roli Jamese Bonda. Po odchodu Daniela Craiga z role špiona milujícího Martini byl prý herec jedním ze zvažovaných kandidátů na převzetí role.


Podle Puck News se Taylor-Johnson v lednu sešel s producentkou Barbarou Broccoli a schůzka prý proběhla v pořádku. Není to žádné překvapení, protože Taylor-Johnson splňuje všechny podmínky, které producenti u příštího herce pro roli nejslavnějšího špiona na světě hledají. Především zapadá do třicátnického směru, který producenti Bonda prozradili, že se jím hodlají ubírat. Koproducent Michael G. Wilson již dříve uvedl, že tým usiluje o to, aby nový James Bond byl třicátník, a vysvětlil, že Bond nemůže být mladší než třiceti let, protože to bude muž, který už má za sebou nějaké zkušenosti. Podle Wilsonových slov:

Nezapomeňte, že Bond už je veterán. Má už nějaké zkušenosti. Je to člověk, který už prošel válkami, abych tak řekl. Je to člověk, který byl v SAS nebo tak něco. Není to nějaký kluk ze střední školy, kterého můžete přivést a začít s ním. Proto se hodí pro třicátníka.

Foto: SONY Pictures

Kromě toho, že se Taylor-Johnson hodí do ideální věkové kategorie, prokázal také, že má akční schopnosti potřebné pro ztvárnění této postavy. Objevil se zejména ve filmech Bullet Train, Kick-Ass, Godzilla a Tenet. Cizí mu nejsou ani masivní franšízy, zejména se objevil v MCU jako dvojče Wandy Maximoff, Pietro. Jako Pietro si zahrál cameo ve filmu Captain America: Winter Soldier, než se přesunul do významnější role ve filmu Avengers a pak se více prosadil v Avengers: Age of Ultron.

Přestože Taylor-Johnson splňuje všechny podmínky, Puck News vysvětluje, že existuje i riziko, že by se herec mohl stát příliš slavným pro roli Jamese Bonda kvůli dalším dvěma filmům, kde hraje, Kraven the Hunter a The Fall Guy. Oba filmy budou v kinech dříve, než se začne natáčet další bondovka. Navíc se další bondovka nezačne natáčet dříve než za dva roky. Broccoli již dříve uvedla, že v současné době ještě neexistuje žádný scénář, protože se ještě nerozhodlo o přístupu k dalšímu filmu.

Zatím se neví, s jakými dalšími herci se producenti Bonda kvůli roli scházejí, což Taylora-Johnsona staví do pozice současného favorita na jednu z nejžádanějších rolí v oboru.

Dokázali byste si Aarona Taylora-Johnsona představit jako nového agenta 007?


Jít na James Bond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!