Fanoušci jsou přesvědčeni, že odhalili příštího Jamese Bonda

Fanoušci jsou přesvědčeni, že odhalili příštího Jamese Bonda

19.5.2023 20:50


Zatímco identita příštího Jamese Bonda je stále obestřena tajemstvím, fanoušci jsou nyní přesvědčeni, že odhalili, který herec získá licenci na zabíjení.


Vzhledem k tomu, že Daniel Craig po svém pátém a posledním filmu, filmu Není čas zemřít pověsil smoking na hřebík, fanoušci se předhánějí ve spekulacích a hledají vodítka – a myslí si, že se jim podařilo získat jedno velké.

Herci ze seriálu Citadel Stanley Tucci a Richard Madden společně vystoupili v instagramovém videu, kde se dvojice zdánlivě spiklenecky chichotá, zatímco si oba vychutnávají Martini (proslulý nápoj agenta 007). Tucci se Maddena zeptal: „Jaké je to tvoje?“. A odpověď zněla: „Vynikající.“ To vyvolalo bouři fanoušků, kteří byli přesvědčeni, že tohle měla být nápověda.

Foto: Instagram Stanley Tucciho

Podle bookmakerů je v současné době favoritem na tuto vysoce ceněnou roli britský herec Paapa Essiedu, ve hře jsou také hvězdy James Norton, Regé Jean-Page, Tom Hardy, Chiwetel Ejiofor a Henry Cavill.

Idris Elba je jednou z hvězd, která od role definitivně odstoupila, protože jeho seriál Luther se nyní těší vlastnímu spin-offu na velkém plátně, ale dokud producenti Barbara Broccoli a Michael G. Wilson nepotvrdí svou novou volbu herce, budou spekulace nevyhnutelně zahrnovat každého herce, který vypadá alespoň z poloviny reprezentativně ve smoking nebo dělá vtípky s martini na instagramu.


Jít na James Bond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!