Matthew Rhys prozradil, jak vtipem pokazil konkurz na Jamese Bonda

Matthew Rhys prozradil, jak vtipem pokazil konkurz na Jamese Bonda

29.4.2023 20:56


Matthew Rhys přidal své jméno na dlouhý seznam britských herců, kteří se i přes veškerou snahu nestali a zřejmě nestanou Bondem.


Hvězda seriálů Perry Mason (2020) a The Americans řekla deníku The Times of London, že se mu podařilo královsky pokazit schůzku s producenty agenta 007, když hledali náhradu za Pierce Brosnana. Rhys deníku řekl, že byl pozván do jejich kanceláří v centru Londýna.

Velmi zastrašující. Řekli nám jen, abychom si vzali tmavý oblek a přečetli si Casino Royale.

Foto: The NY Times

Producenti se ho zeptali, co by s legendární postavou na plátně udělal jinak.

Vzpomínám si, že jsem si řekl: ‚Aha.‘ Takovou otázku jsem vůbec nečekal. A pak jsem si říkal, jestli to není nějaká záludná otázka. Čeká se, že lidé řeknou: Já bych neudělal nic. Je dokonalý? A tak jsem zkusil zavtipkovat. Řekl jsem: Co třeba kulhání? Žádná reakce. Dát mu pásku přes oko? Opět žádná reakce.

Rhys naštěstí následoval svou vlastní cestu slávy po průlomové roli ve filmu Brothers and Sisters a hlavních rolích v Perry Mason a The Americans. V posledně jmenovaném si zahrál s Keri Russellovou, svou skutečnou partnerkou, a dvojice se znovu spojila v hororu Elizabeth Banksové Cocaine Bear z tohoto roku.

Dokázali byste si představit Matthewa Rhyse v roli Jamese Bonda?

Foto: Wales Online


Jít na James Bond | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!