S03E09: Chapter Fifty-Three

S03E09: Chapter Fifty-Three

CZ 30.1.2017 910 000 42 minut


Jane a Michael se oba cítí pod tlakem – Jane s napsáním perfektního románu a Michael s tím, že musí udělat zkoušku. Jane s Rafaelem mají strach o Mateův vývoj, protože většina dětí v jeho věku je daleko vyspělejší. Rogelio pozve všechny členy rodiny a přátele na svůj poslední den, kdy natáčí jeho telenovelu, ale pořád není spokojený s koncem, jak telenovela končí. Po tom, co Darci viděla, jak spolu Xo a Rogelio vychází, začíná Darci zpochybňovat svůj potenciální vztah s Rogeliem. Mezitím je Rafael rozrušen tím, co má Petra za lubem, ale Petra to vysvětluje tím, že se ho snaží ochránit.

Trailer k epizodě Chapter Fifty-Three:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)