S03E12: Chapter Fifty-Six

S03E12: Chapter Fifty-Six

CZ 20.2.2017 1 060 000 42 minut


Když je Jane nabídnuta knižní smlouva, myslí si, že její modlitby byly vyslyšeny a že klidně může odejít z práce. Poté, co Jane trpí záchvaty paniky, je připravena se dostat ke kořenu problému. Rogelio a Xo pracují na obnově svého přátelství, dokud Xo nezjistí, že jí Rogelio po celou dobu lhal. Petra převezme kontrolu nad nápravou dobré pověsti Marbelly po tom, co se na pozemku objevil hrozivý objev. Mezitím je Rafael připraven se znovu zapojit do chodu hotelu a jeho první úkol je najít dokonalého člověka, který by se stal novým manažerem hotelu.

Trailer k epizodě Chapter Fifty-Six:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)