Rogelio De La Vega

Rogelio De La Vega

Jaime Camil Sezóny 5 2014 - 2019


Úspěšná hvězda telenovel, ale také milující otec Jane, dědeček Matea a manžel Xo, jejichž vztah se pořád měnil.

Rogelio De La Vega je synem Liliany De La Vega a Manuela De La Vega. I když jeho rodiče v seriálu moc nevystupují, víme, že Rogeliova matka byla více jeho manažerkou než matkou. S jeho otcem, Manuelem, měl Rogelio vždy dobrý vztah. Vše se mění ve chvíli, kdy Manuel odhaluje tajemství, že je gay a že měl s Lilianou celé jejich manželství dohodu. Tím se vysvětlilo, proč nebyl Manuel větší součástí Rogeliova života. Rogelio je rád, že se mu otec po tolika letech svěřil s takovým tajemstvím, ale mrzí ho, že to před ním oba rodiče tajili.

Rogelio a Xiomara se potkali na hodině biologie na střední škole, když Rogeliovi bylo 17 a Xo 16. Nějakou chvíli spolu chodili, ale poté Xiomara otěhotněla a Rogelio chtěl, aby šla na potrat. Xo s tím ale nesouhlasila a rozhodla se, že Rogelio nebude v životě jejího dítěte.

Rogelio si žil svůj život – oženil se s Lucianou, která už měla 2 dcery, a stal se úspěšným hercem v telenovelách. Jeho největším úspěchem byla telenovela The Passions of Santos, kde ztvárnil roli Santose. Jeho život ale nabral úplně jiný spád, když mu Xiomara poslala dopis, ve kterém stálo, že má dceru jménem Jane. Rogelio se rozhodl přesunout natáčení telenovely do Miami, aby mohl poznat svoji dceru. Xo slíbila Rogeliovi, že ho s Jane seznámí sama, ale Rogelio už nemohl dál čekat, a tak se rozhodl, že se s Jane seznámí sám. Jane ho doposud znala jenom jako jejího oblíbeného herce z oblíbené telenovely a zjištění, že je její otec, přineslo do jejího života chaos, který se ale brzy změní v nový styl života rodiny Villanueva. Začíná se prohlubovat jeho vztah s nově nalezenou dcerou Jane, bývalou přítelkyní Xo a Janinou babičkou – Albou.

Později je Rogelio vyhozen z The Passions of Santos, ale rozhodne se zůstat v Miami, aby byl poblíž rodině a mohl pracovat na nové telenovele Pasión Intergalactica. Sledovanost The Passions of Santos po odchodu Rogelia výrazně klesla, a tak se tvůrci rozhodli, že Rogelia vezmou zpět. Od té doby se Rogeliovi jako herci začalo daleko více dařit. Po ukončení The Passions of Santos pracoval na dalších projektech, které mu přinesli úspěch.

Co se jeho vztahu s Xo týče, Rogelio Xiomaru miluje, ale bojí se, že mu Xo zlomí srdce jako jeho bývalá manželka, Luciana, které měla poměr. Xiomara se proto rozhodne, že Rogeliovi pomůže s jeho strachem ze vztahů, když donutí Rogelia konfrontovat jeho bývalou ženu a vše si s ní vyříkat. Vztah Xo a Rogelia byl jako na horské dráze. Chvíli spolu žili, ale poté se rozešli a zůstali pouze přáteli. Poté jeli na turné a ve Vegas, kde se opili a vzali. Po zjištění toho, co se stalo ve Vegas se rozhodli zůstat ve vztahu s tím rozdílem, že tentokrát vše vezmou pomalu. Jejich vztah se pořád vyvíjel. Rozcházeli se a znovu se dávali dohromady a nakonec se po všech těch letech rozhodli, že se vezmou.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!