Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn

Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley QuinnHarley Quinn se rozešla s Jokerem a chystá se v Gothamu osamostatnit. Proto se dává dohromady s partou dalších žen a hodlá ukončit vládu padoucha Black Maska.

Základní informace

Originální název: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Premiéra: 7.2. 2020 (USA), 6.2. 2020 (ČR)
Režie: Cathy Yan
Scénář: Christina Hodson
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Margot Robbie (Harley Quinn), Mary Elizabeth Winstead (Huntress), Jurnee Smollett-Bell (Black Canary), Rosie Perez (Question), Ewan McGregor (Black Mask), Chris Messina (Victor Zsasz),
Stopáž: 109 minut
Naše hodnocení: 

O filmu

Když se Margot Robbie poprvé objevila jako Harley Quinn, získala si milióny fanoušků po celém světě a brzy se stala synonymem pro tuto postavu. Díky tomu studio Warner Bros. postavilo Harley do centra dění celého nového DC filmového univerza. Místo chystaných projektů Gotham City Sirens a Joker vs. Harley ale nakonec do kin dorazil snímek Birds of Prey, popisující tým hrdinek, ve kterém mimochodem Harley nikdy nevystupovala.

Ve filmu vidíme Harley po rozchodu s Jokerem, kterak se snaží emancipovat v jednom z nejnebezpeč­nějších měst na světě, v samotném Gothamu. Ten má pod palcem gangster Roman Sionis přezdívaný Black Mask, jenž převzal celé Jokerovo impérium. Harley se proto dává dohromady s dalšími hrdinkami, aby se emancipovala.

Trailer

Thumbnail Play icon

Galerie

Foto: Warner Bros.Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře