Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984Maxwell Lord získává mocný artefakt a svět se v roce 1984 začíná nezdravě měnit. Dokáže Diana za pomoci Asteriiny zbroje zastavit tohoto mocného zloducha i nečekaného nepřítele v podobě zvířecí Cheetah?

Základní informace

Originální název: Wonder Woman 1984
Premiéra: 25. prosince 2020 (USA), 28. ledna 2021 (ČR)
Režie: Patty Jenkins
Scénář: Patty Jenkins
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Gal Gadot (Wonder Woman), Chris Pine (Steve Trevor), Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (Maxwell Lord), Robin Wright (Antiope), Connie Nielsen (Hippolyta) Lynda Carter (Asteria)
Stopáž: 151 minut
Naše hodnocení: 40% 

O filmu

Diana Prince pracuje jako odborná kurátorka antických sbírek a v roce 1984 stále nemůže zapomenout na zesnulého Steva Trevora. Ve Washingtonu se seznámí s Barbarou Ann Minervou a stanou se z nich přítelkyně. Ve stejnou chvíli se byznysmen Max Lord pouští do přestavby světa a díky zisku jistého mocného architekta se mu to začíná dařit. Je na Dianě a jejím amazonském dědictví, aby zastavila nového nepřítele a zachránila svět za doprovodu osmdesátkového po­pu.

Režie se opět ujala Patty Jenkins a v hlavní roli se vrátila Gal Gadot, jež tentokráte dostala mnohem větší honorář. Padoucha Lorda si střihl Pedro Pascal, hlavní hvězda seriálu The Mandalorian, jehož coby představitelka Cheetah doplnila Kristen Wiig. V menších rolích Amazonek dostaly příležitost navrativší se Robin Wright a Connie Nielsen, bájnou Asterii si zahrála i bývalá představitelka Wonder Woman Lynda Carter.

Trailer

Thumbnail Play icon

Galerie

Foto: Warner Bros.Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře