JLA 1 – Liga spravedlnosti

JLA 1 – Liga spravedlnosti

1.9.2014 20:00


První sborník legendární série JLA komiksů z 90. let pod záštitou brilantního komiksového autora Granta Morrisona. JLA 1 – Liga spravedlnosti představuje první ochutnávku toho nejlepšího z komiksového světa Justice League z doby před mytologickým restartem The New 52.


Základní informace

Originální název: JLA: The Deluxe Edition (volume one)
Datum vydání: 27. srpna 2008 (USA), 12. prosince 2012 (ČR)
Scénář: Mark Millar, Grant Morrison
Kresba: Oscar Jimenez, Don Hillsman, Howard Porter
Inkeři: Ken Branch, Chip Wallace, Anibal Rodriguez, John Dell a Don Hillsman
Překlad: L'udovít Plata
Počet stran: 256
Vydalo: Nakladatelství BBart
Naše hodnocení:

Oficiální synopse

Největší superhrdinové světa se opět jednou spojili, aby vytvořili nejmocnější tým planety! A právě včas, protože z vesmíru přilétá na Zemi tajuplný tým zvaný Hyperklan – se slibem, že zachrání lidstvo před ním samotným. Podezřívaví členové JLA však vyslídí jejich skutečné záměry a kolosální bitva o planetu může začít!


Kromě toho se do Ligy díky náboru dostane její nejneobvyklejší nový člen, horda vzbouřených andělů rozpoutá na Zemi válku a vrátí se jeden z nejstarších nepřátel Ligy… nebezpečnější než kdy předtím!

V první souborné knize JLA na vás čeká mimořádně populární restart JLA z pera proslulého Granta Morrisona a v kresbě Howarda Portera a Johna Della. Svou troškou do mlýna přispěli i Mark Millar, Oscar Jimenez a další a předmluvu k tomuto vydání napsal Eddie Berganza, skupinový redaktor DC.Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře