Animované zpracování Batman: The Long Halloween představuje herecké obsazení

Animované zpracování Batman: The Long Halloween představuje herecké obsazení

1.4.2021 23:05


Jeden z nejslavnějších netopýřích komiksů se po letech konečně dočká animovaného zpracování a to rovnou na ploše dvou dílů. The Long Halloween nyní hlásí i kompletní sestavu dabérů, proto si ji pojďme představit.


Tvůrci supermanského animáku Man of Tomorrow, režisér Chris Palmer a scenárista Tim Sheridan, znovu spojili síly a připravili pro Warner Bros. Animation dvoudílné zpracování kultovního díla spisovatele Jepha Loeba Batman: The Long Halloween. První část by se měla na domácích nosičích a na HBO Max objeví nejspíše v průběhu léta a tvůrci nyní zveřejnili hvězdné herecké obsazení.

Vysněné role Batmana se aspoň v animované podobě dočká hvězda seriálu Supernatural Jensen Ackles. Herec, jenž dříve daboval Jasona Todda alias Red Hooda v animáku Batman: Under the Red Hood, se nikdy netajil tím, že by si Batmana někdy rád střihl, a nyní se tak konečně dočkal. V roli Catwoman jej doplní loni tragicky zesnulá Naya Rivera (Glee) a coby Harveyho Denta uslyšíme hvězdu Transformers a blížícího se seriálu Jupiter’s Legacy Joshe Duhamela. Coby Jokera opět uslyšíme jednoho z jeho dvorních dabérů Troye Bakera, další DC roli pak ztvární David Dastmalchian, jehož jsme viděli v seriálech The Flash a Gotham a zahraje si i v The Suicide Squad. V The Long Halloween jej uslyšíme coby Calendar Mana. Dalšími herci v obsazení jsou Billy Burke (James Gordon), Titus Welliver (Carmine Falcone), Amy Landecker (Barbara Gordon), Julie Nathanson (Gilda Dent), Jack Quaid (Alberto), Fred Tatasciore (Solomon Grundy) a Alastair Duncan (Alfred Pennyworth).


Nový snímek slibuje tradiční zpracování slavného komiksu. Foto: Warner Bros. Animation

Datum premiéry zatím nebylo oznámeno, nejrůznější drby ale uvádějí, že bychom se snímku měli dočkat někdy na přelomu května a června.

Jak se vám líbí obsazení dvoudílné adaptace Loebova díla?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře