Ben Affleck znovu promluvil o svém netopýřím konci

Ben Affleck znovu promluvil o svém netopýřím konci

14.1.2022 19:22


V rozhovoru pro server Entertainment Weekly potvrdil Affleck znovu svůj konec v roli Batmana. A jak se zdá, velké slovo v tom měl jeho nejlepší přítel, taktéž úspěšný herec Matt Damon.


Ben Affleck se v posledních týdnech vyjadřuje k Batmanovi pravidelně. Už několikrát pak oznámil, že snímkem The Flash definitivně uzavře své působení v roli maskovaného netopýřího hrdiny. V rozhovoru pro server Entertainment Weekly znovu zopakoval, že největší zlom v jeho rozhodnutí svléci slavnou netopýří kápi přišel po přetáčkách Justice League, které vedl Joss Whedon.

Afflecka nejvíce zlomily přetáčky Justice League. Foto: Warner Bros.


Affleck se po této zkušenosti sešel se svým nejlepším kamarádem, hercem a scenáristou Mattem Damonem. Právě ten byl podle něj hlavním impulsem k tomu, aby se role gothamského hrdiny vzdal. Kvůli tomu tak už nikdy nevznikne projekt The Batman, ve kterém by Batman bojoval s Deathstrokem, naopak Ben v The Flash uzavře jednu ze svých velkých hereckých kapitol.

Damon a Affleck se pro EW rozpovídali i o tom, jak si užili společnou tvorbu Scottova snímku The Last Duel. K tomuto projektu napsali scénář a původně si chtěli střihnout i hlavní role. Zatímco Damon nakonec Jeana de Carrougese nakonec ztvárnil, jeho soupeře Jacquese Le Grise si místo Afflecka zahrál Adam Driver. Ben si nakonec zahrál menší roli Pierra d'Alençona a na natáčení má rozhodně dobré vzpomínky.

Na natáčení The Last Duel naopak vzpomíná v dobrém. Foto: 20th Century Studios

Affleck také promluvil o budoucnosti kin. Očekává, že velkých premiér se v budoucnu dočkají už jen marvelovky, Star Wars a podobné velké projekty. Potvrdil také, že už nehodlá být jejich součástí. Tak uvidíme, zda si to někdy náhodou nerozmyslí.

Mrzí vás Affleckův konec s netopýří rolí?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!