Kdo si zahraje novou Catwoman?

Kdo si zahraje novou Catwoman?

4.10.2019 7:30


Server TheGww.com přinesl exkluzivní informaci o castingu snímku The Batman, jenž se týká role ikonické Catwoman. V následujícím článku si představíme herečky, které o roli bojují. Dejte nám v komentářích vědět, kterou byste v latexu viděli nejraději.


Robert Pattinson ztvární v novém snímku od režiséra Matta Reevese Batmana, Jeffrey Wright se pravděpodobně ukáže jako James Gordon a populární komik Jonah Hill jedná o roli záporáka, pravděpodobně Riddlera. Tím ale výčet jmen, jež se pohybují okolo snímku The Batman, až doteď končil. Nyní ale server TheGWW.com přišel s exkluzivní informací, které se později chytila i další média. Představil pětici hereček, z nichž údajně vzejde představitelka Catwoman, tedy postavy, jež má mít v Reevesově filmu nezanedbatelnou­ úlohu.

Catwoman je oblíbenou postavou nejen v komiksech, proto asi nepřekvapí, že se už několikrát ukázala i v hrané podobě. Jako první si ji zahrála herečka Julie Newmar v seriálu Batman ze šedesátých let. Na její práci navázala Lee Meriwether, jež slavný kostým oblékla v celovečeráku z roku 1966. V poslední sérii seriálu se v latexu ukázala zpěvačka Eartha Kitt. Nejslavnější představitelkou slavné antihrdinky je určitě Michelle Pfeiffer, které se do role ponořila ve snímku Batman Returns, poslední herečkou s bičem v ruce se pak roku 2012 stala Anne Hathaway. V seriálu Gotham si postavu Seliny Kyle zahrála Camren Bicondova, ani v jedné epizodě však nebyla nazvána Catwoman.


Eartha Kitt si Catwoman zahrála v roce 1968. Foto: 20th Century Fox Television

V nynější pětici figurují velká herecká jména, nad kterými vévodí držitelka Oscara Lupita Nyong'o, jež má s blockbustery bohaté zkušenosti díky rolím Maz Kanaty a Nakie ve Star Wars a Black Pantherovi. Druhým a možná nejzajímavějším jménem na seznamu je Tessa Thompson, jež se nejvíce proslavila rolí Valkýry ve snímcích Thor: Ragnarok a Avengers: Endgame, v minulosti si však zahrála i Earthu Kitt, konkrétně v epizodě seriálu Drunk History, díky čemuž je pravděpodobně nejlepší volbou.

Tessa jako Eartha Kitt v seriálu Drunk History. Foto: Comedy Central

Dalším jménem na seznamu je pak Gugu Mbatha-Raw, jež se objevila ve snímcích Miss Sloane a Beauty & the Beast a nedávno dabovala postavu Seladon v The Dark Crystal: Age of Resistance. Ve hře o možnost navléct se do latexu je i Alexandra Shipp, která má se supehrdinskými snímky zkušenosti díky angažmá ve dvou dílech ságy X-Men, kde ztvárnila mladou Storm. Bič si pak do rukou může vzít i Logan Browning (Dear White People). Rozhodnutí o tom, kdo se role ujme, bychom se měli dočkat do konce října, Reeves by totiž o obsazení hlavních postav měl rád jasno co nejdříve, aby mohl v lednu začít točit.

Kdo by si měl zahrát Catwoman?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!