Lady Gaga míří do druhého Jokera

Lady Gaga míří do druhého Jokera

14.6.2022 6:56


Držitelka Oscara a dvou Zlatých glóbů, Lady Gaga, jedná o angažmá v očekávaném snímku Joker: Folie à deux. Měla by ztvárnit novou Harley Quinn. Sequel příběhu o zrodu nejslavnějšího komiksového padoucha by navíc měl mít muzikálové prvky.


Lady Gaga patří mezi nejpopulárnější zpěvačky současnosti. Má na kontě celou řadu hitů a v roce 2017 vystupovala i v poločasové show na SuperBowlu. Vedle zpěvu se vcelku umně věnuje i herectví a za seriál American Horror Story obdržela Zlatý glóbus. Stejnou cenu a následně také Oscara získala i za píseň k filmu A Star Is Born, ve kterém zároveň ztvárnila hlavní roli. Loni se objevila také ve snímku House of Gucci a jako jedna z mála v jeho obsazení byla za svůj výkon chválena.

Díky písni z filmu A Star Is Born získala Gaga Oscara. Foto: Warner Bros.


Nyní se Gaga podle renomovaného The Hollywood Reporter výrazně přiblížila další velké filmové roli. Míří totiž do nedávno ohlášeného pokračování snímku Joker, které dostalo podtitul Folie à deux. V něm by si pak neměla zahrát nikoho jiného, než samotnou Harley Quinn. Jokerova milovaná, jež ho měla nejprve léčit, je v poslední době nejvíce spjatá s Margot Robbie, která si ji zahrála už třikrát. Dříve pak působila v animovaných projektech, kde jí hlas propůjčily Arleen Sorkin, Kaley Cuoco, Melissa Rauch nebo Tara Strong.

Harley aktuálně ztvárňuje Margot Robbie. Foto: Warner Bros.

Vedle toho, že se vedle Joaquina Phoenixe objeví Lady Gaga, přišel HR také s tím, že nový snímek bude převážně muzikálem. V rámci komiksových filmů by se tak jednalo vůbec o první takto laděný projekt. Už první Joker se výrazně vymykal šabloně klasických komiksovek, uvidíme tedy, čím nás Todd Phillips nakonec překvapí tentokrát.

Brali byste Lady Gaga jako novou Harley Quinn?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!