Natáčení The Batman pokračuje v ulicích Chicaga

Natáčení The Batman pokračuje v ulicích Chicaga

18.10.2020 21:00


Ve třetím největším městě USA pokračuje natáčení očekávaného filmu režiséra Matta Reevese The Batman. Na uniklých fotkách z natáčení se objevují i další hrdinové, představí nám snad Reeves svou vlastní verzi Justice League?


Matt Reeves už před začátkem natáčení prohlásil, že jeho netopýří film nazvaný jednoduše The Batman stojí mimo původní DCEU a Temný rytíř v podání Roberta Pattinsona není mladší verzí Affleckova Batmana. Po ukončení natáčení v britských městech Glasgow a Liverpool se teď ale Reeves se štábem přesunuli do Chicaga, kde své batmanovské filmy The Dark Knight a Batman v Superman: Dawn of Justice točili i režiséři Christopher Nolan a Zack Snyder. Na fotkách z natáčení pak vidíme herce v kostýmech členů JLA.

Superman a Wonder Woman jsou přímo přítomni na place, na další fotce z natáčení pak vidíme Flashův symbol. Na internetových diskuzích už jsou k dispozici vyjádření nejrůznějších insiderů, jež slibují, že se dočkáme JLA i v Reevesově univerzu, mnohem častěji ale insideři říkají, že film sice potvrdí existenci Ligy, ale herci z fotografií hrají pouze postavy, které se za hrdiny převlékli na halloweenskou párty. Každopádně, jakýkoli výsledek bude nepochybně zajímavý.

Přáli byste si v Reevesových filmech vidět JLA?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!