Premiéra druhého Shazama se znovu odkládá

Premiéra druhého Shazama se znovu odkládá

28.4.2022 16:38


Snímek Shazam! Fury of the Gods představil na akci CinemaCon první záběry, které ukazují konflikt Shazamily s třemi bohyněmi. Režisér David F. Sandberg také oznámil, že se opět mění datum premiéry.


Snímek Shazam! dorazil do kin v roce 2018 a David F. Sandberg v něm fanouškům poprvé na filmovém plátně představil legendárního hrdinu Captain Marvela, jehož kořeny sahají až hluboko do čtyřicátých let. Hravý snímek slavil v kinech úspěchy a Zachary Levi se tak do role mocného hrdiny vrátí.

V sequelu jménem Shazam! Fury of the Gods bude muset se svými sourozenci, ze kterých se stala tzv. Shazam Family/Shazamily, čelit, jak už název napovídá, hněvu bohů, respektive bohyň. Dcery titána Atlanta Hesperu (Helen Mirren) a Kalypsó (Lucy Liu) doplní ještě třetí, prozatím neznámá bohyně, kterou ztvární hvězda remaku West Side Story Rachel Zegler. V prvním traileru, jenž viděli fanoušci na CinemaConu, se pak objevila i samotná Wonder Woman (Gal Gadot), o jejímž cameu se už dlouhou dobu spekulovalo.


Gal Gadot se už popáté představí jako Wonder Woman. Foto: Warner Bros.

Film měl původně dorazit do kin 16. prosince, nakonec ale debutuje o pět dní později. Důvodem je podle všeho snaha vyhnout se přímé konkurenci v podobě filmu Avatar: The Way of Water. Na Twitteru se k odkladu vtipně vyjádřil sám režisér David F. Sandberg.

CinemaCon potvrdil i další premiéry DC filmů. Tento rok se tak kromě dvojky Shazama dočkáme snímků DC League of Super-Pets (29. července) a Black Adam (21. října). V obou si hlavní roli zahraje Dwayne Johnson.

Vyrazíte do kina na všechny letošní DC filmy?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře