The Batman: Bruce dostane další tajnou identitu

The Batman: Bruce dostane další tajnou identitu

14.1.2022 8:31


Nově zveřejněné akční figurky od McFarlane Toys potvrzují dřívější leaky. Bruce Wayne si ve filmu The Batman kromě úlohy netopýřího ochránce osvojí i druhou tajnou identitu. Coby Drifter bude pronikat do tajů gothamského podsvětí a nižší třídy.


Reevesův projekt The Batman se zaměří na druhý rok Bruceovy kariéry coby ochránce Gothamu, slavného Batmana. Poté, co se mu zdánlivě podaří ukočírovat kriminální živly, objevuje se na scéně Edward Nashton alias Riddler, který zná Bruceovo netopýří tajemství. S hrstkou spojenců, mezi které patří detektiv James Gordon a Bruceův komorník Alfred Pennyworth, se Batman vrhá do dalšího boje s podsvětím. V pozadí ale číhají i další hrozby – Penguin nebo mafiánský boss Carmine Falcone.

Foto: Warner Bros.


Z důvodů svých výzkumů v podsvětních vrstvách Gothamu bude Bruce využívat vedle netopýří persony i identitu jménem Drifter. Drifterem se gothamský playboy stane po převlečení do šatstva prostší vrstvy gothamského obyvatelstva a k přesunu bude používat motorku. Je možné, že záběry z trailerů, ve kterých vidíme Bruce s očními stíny jsou právě záběry na Driftera. Vedle toho postavu Driftera vydá coby akční figurku i firma McFarlane Toys.

Foto: McFarlane Toys

V souvislosti s Reevesovým projektem se ale aktuálně objevují i zprávy o jeho možném odkladu, což nebezpečně připomíná konkurenční marvelovku Morbius. Kvůli obavě ze šíření omikronu hrozí odklad několika projektů, čehož si je vědom i CEO WarnerMedia Jason Kilar. Podle něj ale Warneři nad dalším odkladem neuvažují. Koneckonců, studio už ohlásilo i premiéru na VOD platformě HBO Max, která by měla proběhnout v dubnu. Odklad by tedy aktuálně nebyl úplně dobrým tahem.

The Batman taky dostal oficiální rating. Nakonec se bohužel nedočkáme drsného eRka, ale PG-13. Vydá WB Reevesovi drsnější verzi alespoň na Blu-ray?

Těšíte se na Driftera?

Foto: Warner Bros.


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!