Phillipsův snímek Joker se představuje v prvním traileru

Phillipsův snímek Joker se představuje v prvním traileru

3.4.2019 16:39


Po včerejším plakátu se Todd Phillips dnes vytasil s prvním oficiálním trailerem na chystaný origin slavného padoucha, ve kterém si Jokera střihne Joaquin Phoenix. Jak se vám trailer líbí?


Todd Phillips film dotočil už na sklonku minulého roku a nyní, půl roku před premiérou, zveřejnil první trailer, ve kterém konečně slyšíme Jokerův smích v podání portorického hereckého svéráze.

Joaquin jako by se pro roli Jokera narodil. Foto: Warner Bros.


Snímek se odehrává v roce 1981 a sleduje osudy Arthura Flecka (Joaquin Phoenix), outsidera a neúspěšného stand-up komika, který tráví večery se svou matkou (Francis Conroy) a také navštěvuje terapie, během kterých potkává zdravotního bratra (Brian Tyree Henry), jenž mu pomáhá poznat sebe sama. V traileru krátce vidíme i jeho lásku Sophie Dumond v podání Zazie Beetz, dále Murrayho Franklina (Robert De Niro) a hlavně pak Thomase Waynea (Douglas Hodge), jenž kritizuje maskovaného zbabělce, což je trochu paradoxní vzhledem k budoucnosti jeho syna Bruce (Dante Pereira-Olson). Celým trailerem nás provází odkazy na předchozí filmy producenta Scorseseho Taxi Driver a The King of Comedy a hudební podkres tvoří píseň Jimmyho Duranteho Smile.

Těšíte se na Jokerův vpád do kin?

Trailer

Thumbnail Play icon

Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!