S01E06: Chapter Six: Mama Said

S01E06: Chapter Six: Mama Said

CZ 12.3.2020 514 000 42 minut


Katy se snaží přenést přes K.O. a znovu se vrhá do práce, což vede k nepříjemné situaci s jejím klientem. Pepper se potýká s tím, co má za lubem, ale je překvapená, když místo toho obdrží jeden návrh. Jorge se dozvídá, že může přijít o své hvězdné místo v Mrzuté Molly kvůli vítězi v soutěži drag queens. Proto do soutěže přihlásí i Ginger a je překvapen reakcí své mámy. Josie je nervózní z příjezdu její matky, která míří do města, aby si poslechla její novou písničku a také se seznámila s Alexanderem.

Základní info:

Režie: Charles Randolph-Wright
Scénář: Davia Carter

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), André De Shields (Chubby), Saamer Usmani (Errol Swoon), Erica Pappas (Patricia Kline), D.J. „Shangela“ Pierce (Deveraux), Robin Givens (Sierra McCoy), Peter Francis James (pan Cabot), Justiin Davis (Will Buckingham), Candace Maxwell (Didi), Abubakr Ali (Raj Patel), Samantha Smart (Katherine Keene),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 2.2.2021 | 23:23:22

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Katy dělala prostřednika mezi princem a jeho budouci nevěstou a fakt jsem nečkal jak za ni princ pak přišel domu a řekl že se s Patriciou rozešel a nemělo chybu jak se spolu potom jeli bavit a taky jsem nečekal že se spolu vyspi a že hned potom zase svatba plati a že si ji Patricia najala aby ji navrhla šaty a jsem zvědav jestli zjisti že spolu spali.


Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)