Knightfall: Hon za svatým grálem začíná

Na stanici History odstartovala další historická fikce, která se zaměřuje na období templářů, kteří v čele s Landrym budou pátrat po svatém grálu.

1Bobesh1
7.12.2017

První informace o objednání první řady seriálu Knightfall přišly 6. ledna 2016 a během téhož roku se měl seriál dostat i na obrazovky. Bohužel produkce seriálu se protáhla a seriál přichází na obrazovky s roční zpožděním. Brzy tedy zjistíme, jestli se čekání vyplatilo.

Stanice History pro první řadu objednala celkem deset epizod, které se budou vysílat bez větší přestávky od prosince 2017. Hlavními producenty seriálu jsou Jeremy Renner, kterého můžete znát například z Avengers nebo Mission Impossible, a Don Handfield (The Founder).

Hlavní hvězdou seriálu by měl být Tom Cullen, který ztvární hlavní postavu rytíře Landryho. Dalšími herci, kteří se v seriálu představí, jsou Bobby Schofield (Parsifal), Sabrina Bartlett (princezna Izabela), Julian Ovenden (William de Nogaret), Olivia Ross (královna Jana), Ed Stoppard (král Filip IV.), Pádraic Delaney (Gawain), Simon Merrells (Tancred), Sam Hazeldine (Godfrey) a Jim Carter (papež Bonifác VIII.).

V České republice byl seriál koupen stanicí HBO, která ho bude vysílat den po premiéře v USA.

Po zhlédnutí nám dejte vědět, jak se vám seriálová novinka líbí.

Foto: History