Lobo nebude jediným zvučným jménem v sérii, těšit se máme i na další velké postavy ze světa DC

Lobo nebude jediným zvučným jménem v sérii, těšit se máme i na další velké postavy ze světa DC

11.6.2019 17:16


Již za chvíli odstartuje druhá sezóna Kryptonu, která dle prvních ukázek vypadá opravdu dobře. Tvůrci nyní mají svobodu a zdá se, že se pěkně odvázali. A herec, který v seriálu hraje Brainiaca, nás láká na další známé postavy z DC světa. A koho by si v seriálu přál on sám?

Druhá série Kryptonu odstartuje již 13. června a podle všeho se máme na co těšit. Tvůrci již nyní nemají svázané ruce, jelikož se seriál odehrává v alternativní realitě (viz finále minulé řady) a můžou se zcela odpoutat. Nemusí tedy již řešit, kam přesně Seg-El musí dojít, aby se narodil náš známý Superman z komiksů, seriálů a filmů.

A právě tato tvůrčí svoboda přivede na televizní obrazovky i známé postavy ze světa DC. Alespoň to naznačil herec Blake Ritson, který si zopakuje roli Brainiaca. V nedávném rozhovoru zavtipkoval, že by byl rád, kdyby se po jeho boku objevil Koko, vesmírná opice, která byla v komiksech často Brainiacovým domácím mazlíčkem. Na něco tak šíleného si zřejmě budeme muset počkat, seriál se zatím tváří vážně a nevypadá to, že bychom se v brzké době dočkali až takového odlehčení.

(Brainiac sehraje důležitou roli i ve druhé řadě. Foto: Syfy)

V první řadě jsme se setkali s Brainiacem, Doomsdayem, Adamem Strangem a Dru-Zodem. Se všemi výše zmíněnými bychom se měli potkat i ve druhé sezóně, nově se k nim přidá i Lobo. A nebude jediný. Ritson naznačil, že především v závěru druhé řady se můžeme těšit na další velká jména ze světa DC. Důležité je, že mluvil v množném čísle, takže se nebude jednat pouze o jednu postavu. A kdo by se tedy měl v seriálu objevit?

Již dříve bylo avizováno, že se můžeme těšit na Nightwinga a Flamebird, dále také na Hawkwoman, která měla sehrát velkou roli již na konci minulé řady. Tvůrci ale nechtěli, aby samotné finále bylo přecpané, a tak se rozhodli, že s Hawkwoman ještě chvíli počkají. A právě ta by se měla nejspíše objevit ve druhé polovině druhé řady. Také se údajně můžeme těšit na další postavy z přítomnosti, Adam Strange rozhodně nebude jediným návštěvníkem, který se přišel podívat na starý Krypton.

Koho byste v seriálu uvítali? A dočkáme se třeba Green Lanterna?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Krypton | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!