Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Krypton

Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Krypton

9.5.2019 18:10


Druhé řady se snad dočkáme co nejdříve, první informace o tom, co nás čeká, nezní vůbec špatně, navíc první trailer přislíbil znovu drtivý boj o Kandor a o přilehlé planety. Jak ovšem zní oficiální synopse ke druhé řadě a s čím se naši hrdinové budou muset vypořádat?

Druhá řada se zaměří na boj o Krypton, když chce generál Dru-Zod svou krutovládou ovládnout celý vesmír, aby tak zajistil budoucnost Kryptonu. V Kandoru se objevují první vzpoury, ale zdá se, že pouze Seg-El je jeden z mála, který dokáže Zoda porazit. Jak ovšem zní oficiální synopse k druhé řadě? Přečtěte si ji níže:

Co kdyby Superman nikdy neexistoval? Dvě generace předtím, než byla Supermanova domovská planeta zničena, mladý muž Seg-El, dědeček muže z oceli, bojuje o záchranu své planety před ničivou destrukcí. Druhá řada nám nabízí pohled na změněný Kandor, kde se svádí boj o svobodu a budoucnost. Generál Dru-Zod nyní vede město.

(Jak daleko zajde Zod pro záchranu planety? Foto: Syfy)

Jeho nemilosrdnou misí je přebudovat Krypton podle své představy a zabezpečit jeho bezpečnou budoucnost tím, že dobude vesmír. Seg se pokusí spojit s podivnou skupinou odbojářů ve snaze porazit Zoda a osvobodit svou planetu. Jejich šance jsou ovšem ohroženy protikladnou taktikou, nestálým spojenectvím a protichůdnými morálními hranicemi, kdy se každý musí rozhodnout, jak daleko je ochotný zajít, aby bojoval o lepší zítřek.

Co říkáte na synopsi a celkovou zápletku druhé řady? Začínáte se těšit?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Krypton | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!