Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

Seriál se opět vytasil s jedním zvratem, který asi jen tak někdo nečekal

31.7.2019 20:00


Seriál Krypton se každý týden blýskne s novou epizodou a vždy se dozvíme něco nového, co nás naprosto šokuje. Jiný nebyl ani díl Zods and Monsters, který se kromě prozkoumání minulosti Doomsdaye zaměřil i na jedno slavné odhalení, které asi nikdo z nás nečekal.


Všichni fanoušci Supermana pochopitelně znají jeho minulost a vědí, že jeho pravým otcem byl Jor-El a matkou Lara Lor-Van, jak už jsme ostatně několikrát viděli i v celovečerních filmech. Seriál Krypton mapuje život Supermanova dědečka Seg-Ela, kolem kterého se v seriálu pohybuje mnoho žen a nikdo pořádně nevěděl, kdy tedy Jor-Ela uvidíme poprvé.

Nejdříve nám tvůrci zamotali hlavu, když Seg-Ela spárovali s Lytou-Zod. To jsme se dozvěděli, že Segovým synem je de facto generál Dru-Zod, kterého známe jako jednoho z hlavních Supermanových protivníků. Zničehonic tvůrci do příběhu přidali Nyssu-Vex, se kterou má Seg dalšího potomka, Cora. Tak kdy měl přijít na řadu Jor-El?


(Dospělého Jor-Ela asi neuvidíme. Foto: Warner Brothers)

Většina z nás si myslela, že do Segova života zavítá ještě jedna žena, se kterou bude Seg mít právě Jor-Ela. Ale v epizodě Zods and Monsters jsme se dozvěděli, že Jor-Ela v seriálu již nějaký čas sledujeme, jen o tom nevíme. Nyssa nechtěla, aby byl její syn pošpiněný špatným odkazem jejího otce, a tak chtěla z Cora udělat Ela. A Val-El navrhl pro Cora nové jméno po svém vlastním otci.

V seriálu tak konečně máme Jor-Ela, pravého Supermanova otce. Nyssa je tak Kal-Elova babička. Rodokmen se nám pěkně rozrůstá a my jsme zvědaví, zda si pro nás tvůrci nepřichystají ještě nějaké překvapení, když se teď pohybujeme v alternativní linii. Vše je možné, takže stále platí, že zemřít může kdokoliv a kdykoliv. Tvůrci se nemusí na nic ohlížet.

Jste rádi, že se z Cora nakonec stal Jor-El?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Krypton | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!