Dev-Em

Dev-Em

Aaron Pierre Sezóny 2 2018 - 2019


Je zamilovaný do Lyty a věrný rodu Zod, i když ví, že to není dobře.

Dev-Em je věrný Sagitari, který slouží pod Lytou-Zod a její matkou Jaynou-Zod. Dev-Em zůstal sám, jeho rodina byla zabita tajnými agenty Black Zero, kteří nebyli nikdy nalezeni. Dev-Em vede tedy patřičnou nenávist vůči celé organizaci Black Zero. To, že jeho vrazi jeho rodičů nikdy nebyli dopadeni, ho dovádí k šílenství a zničení Black Zero bere jako hlavní prioritu.

Dev-Em je zaslíbený Lytě-Zod, do které se bezmezně zamiloval, i když tuší, že ona k němu tak vřelé city nevede. Ví, že se tajně vídá se Seg-Elem, ale jeho láska k Lytě je tak silná, že tuto skutečnost zcela přehlíží. Dev-Em je sice věrným bojovníkem Kandoru, ale když ho Jayna-Zod požádá o nečekanou pomoc, neváhá zradit vše, čemu zaslíbil svůj život. Jeho věrnost Zodům je ještě větší než v případě Jeho Eminence.

Jayna-Zod nikde nedávala najevo své city k Lytě, jenže ta se dostane do smrtelného nebezpečí, když má být popravena za vlastizradu. Jayna uzavře tajnou dohodu s Daronem-Vexem a Nyssou-Vex, kterým slíbí, že jim pomůže svrhnout Jeho Eminenci výměnou za záchranu Lyty. Jayna do svého plánu neochotně zakomponuje i Dev-Ema, protože si je vědoma jeho slepé loajality. Dev-Em, i když se mu to někdy příčí, plní rozkazy Jayny do puntíku.