Dru-Zod

Dru-Zod

Colin Salmon Sezóny 2 2018 - 2019


Generál Zod, který cestuje zpět časem, aby zachránil Krypton.

Na Dru-Zoda poprvé narazíme jako zběhlíka z organizace Black Zero, který společně s pár dalšími vyvolenými unese Seg-Ela. Od něho chce informace o Brainiacovi, o kterém Dru ví, že se již blíží do Kandoru. Sám Dru-Zod chce Brainiaca zastavit a zachránit Krypton. Ví, že Seg chce to samé, a tak začnou spolupracovat, Seg tedy částečně na Zoda mění názor a v podstatě i na celou organizaci Black Zero.

Posléze je ale odhaleno, že Dru-Zod je generál Zod, jeden z největších nepřátel Supermana z přítomnosti, který se vrátil v čase, aby zachránil Krypton. Když se vrátil v čase Adam Strange, nepředpokládal, že to samé může udělat i někdo jiný. Brainiac cestuje časem, aby zničil planetu Krypton a zabránil tak narození Supermana. Jenže to by mohlo ovlinit i dějiny generála Zoda, který tedy podnikl stejnou cestu do minulosti.

Dru-Zod tak začne spolupracovat se Segem a se svou vlastní matkou Lytou-Zod a babičkou Jaynou-Zod. Z jejich spolupráce pochopitelně není nadšený Adam, který chce okamžitě generála Zoda zabít, protože ví, jaké starosti jednou nadělá Supermanovi. Všichni se tak dostanou do velkého konfliktu. Dru-Zod navíc chce zničit Brainiaca tak, že proti němu poštve další hrozné monstrum – Doomsdaye.