Lobo

Lobo

Emmett J. Scanlan Sezóny 1 2019 - 2019


Námezdní lovec, který se vydal na Colu hledat Brainiaca.

Vesmírný gangster a námezdní lovec, který cestuje od planety k planetě, kde sem tam za peníze či pro zábavu udělá nějaký ohavný čin. V seriálu se s ním poprvé setkáváme na planetě Colu, kam se vydal zlikvidovat Brainiaca. I když se Lobo pěkně staral o svou domovskou planetu, pěkně ho nakrklo, když si ji Brainiac přidal do své sbírky světů. Od té doby Lobo Brainiaca nesnáší a chce ho zabít.

Když se Brainiac dostal ze Zóny přízraků, Lobovo speciální zařízení mu hlásilo, že se Brainiac vrátil na Colu. Tam se okamžitě vydal, ale pouze narazil na Seg-Ela a Adama Strange. Sám jim musel vysvětlit, kdo vlastně je, protože oba kluci neměli ani páru. Když se Lobo dozvěděl, že je Brainiac mrtvý, byl smutný, brzo ale zjistil, že to není pravda. Brainiac totiž přebývá v hlavě Seg-Ela, nad kterým dostává pomalu kontrolu.

Lobo nemá slitování a ihned zaútočí na Seg-Ela, kterého je odhodlaný zabít. Seg ale díky Brainiacovi nyní ovládá telepatii, telekinezi i bojové umění, a tak Loba porazí. Následně ho dorazí Adam vesmírnou zbraní. Lobo se ale rychle dokáže vyléčit ze svých zranění a dává se opět dohromady. Navíc se nikdy nevzdává, a tak opět vyráží za Seg-Elem a Adamem, aby dokončil práci. Lobo přeci nikdy nemůže prohrát.