Nyssa-Vex

Nyssa-Vex

Wallis Day Sezóny 2 2018 - 2019


Dcera Darona-Vexe, která hraje nebezpečnou hru se Segem.

Nyssa-Vex je dcerou Darona-Vexe z rodu Vexů, který je vysoce postaveným občanem města Kandor, který se sám zodpovídá jeho Eminenci. Nyssa je jeho pravou rukou. Jeho Eminence a Daron-Vex jsou ovšem v ohrožení, když teroristická organizace Black Zero podniká ve městě útoky. Jeden z nich nevědomky zastaví Seg-El, který přišel před lety kvůli svému dědečkovi Val-Elovi o své rodné příjmení.

Daron si Sega okamžitě všimne a chce se mu nějak odvděčit za záchranu života. Jelikož není Nyssa nikomu zaslíbená, Daron navrhne, že by si mohla vzít Sega, který byl tím pádem získal nové příjmení. Seg ovšem nestojí o příjmení Vexů, ale naopak chce získat své pravé rodné příjmení, což dá hlasitě Daronovi a Nesse najevo. Nicméně oba s tím nemají až tak velký problém a Segovy výjevy občas musí trpět.

Nyssa nachází v Segovi zalíbení, ten ovšem tajně práhne k Lytě-Zod, která je už zase zaslíbená někomu jinému, Dev-Emovi. Nyssa svým důvtipem si ovšem dokáže dát jedna plus jedna dohromady a přijde na to, že Seg se tajně schází s Lytou. Této informace chce v budoucnu využít ve svůj prospěch tak, aby jednoho dne mohla jeho Eminenci sesadit a k vládnutí Kandoru a celého Kryptonu by se tak dostala ona se svým vypočítavým otcem.
loading…