Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

Třetí řadu doplní herci z Legacies a Supernatural

1.8.2022 12:46


Stanice The CW je známá i tím, že ráda obsazuje herce ze svých seriálů do nějakých dalších. A tento případ nastane i ve třetí sérii Kung Fu, do níž byli obsazeni herec z letos ukončeného Legacies a herečka ze Supernatural, který zase ukončil své vysílání před dvěma lety.


Na The CW není neobvyklé, že herci z jednotlivých seriálů této stanice přecházejí z jednoho do druhého. Zmiňme například seriál Roswell, New Mexico, který je jakousi zastávkou pro herce ze seriálů The Vampire Diaries a The Originals, takoví herci Peyton List a Robbie Amell se přesunuli z The Tomorrow People do The Flash, Jared Padalecki a Lindsey Morgan zase získali hlavní role ve Walkerovi poté, co jejich seriály Supernatural a The 100 došly ke svému konci a když se zaměříme i na náš Kung Fu, tak i Olivia Liang (Nicky), do něj přešla po působení v Legacies. To zdaleka není výčet všech případů, jelikož došlo na mnohem víc. A zdaleka to nekončí, neboť nové přírůstky do třetí řady Kung Fu mají rovněž své kořeny v jiných seriálech z The CW.

Ze seriálu Supernatural do Kung Fu zavítá herečka Kim Rhodes, která je známá jako šerifka Jody Millsová. V našem seriálu ztvární postavu jménem Carrie, která je popisována jako zábavná profesionálka, která zastupuje velkou společnost, jež investuje do restaurací. A když tato firma projeví zájem o Harmony Dumplings, Mei-Li je rychle odmítá. Ale když mezi ní a Carrie vznikne nečekané přátelství, Mei-Li se otevře onomu možnému spojenectví.


(Kim měla působit i ve spin-offu Supernatural s názvem Wayward Sisters,
ten ale neprošel výběrem.)

Druhým novým přírůstkem se stane herec Ben Levin, který letos ukončil své působení v Legacies, kde ztvárňoval vlkodlaka Jeda. Zajímavostí pro vás může být, že jeho Jed měl chvíli vztah s postavou Alyssy, kterou hrála právě Olivia Liang. A tito herci spolu opět budou trávit spoustu času před kamerou, neboť Ben byl obsazen do role baristy/samozvance jménem Bo, který žije na druhé straně zátoky v Oaklandu. Je pohodový, chytrý a silný a ovládá spoustu stylů bojového umění. Jeho boj s kriminálníky jej zavede k Nicky a jejím sourozencům a je velmi natěšený se zapojit do dobrodružství Shenových a bojovat po Nickyině boku. Z tohoto popisu můžeme usuzovat, že Bo bude v Nickyině životě takovou náhradou za Henryho, který ukončil vztah s Nicky a rozhodl se vydat po vlastní cestě, aby zjistil více o tajemstvích své rodiny. Nicky tudíž bude potřebovat nějakého parťáka do svých bojů a Bo je žhavým kandidátem na zaplnění této pozice.

(Ben na sebe upoutal pozornost hlavně díky seriálu Legacies.)

Obě tyto postavy budou řazeny jako vedlejší, avšak měly by být velice důležité a tudíž bychom je měli vídat po celou dobu vysílání nové řady.

Zdroj: Deadline, Foto: The CW

Těšíte se na tyto dva herecké přírůstky?


Jít na Kung Fu | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře