Shledání Shane a Carmen

Shledání Shane a Carmen

7.9.2015 10:00


Vedle Katherine Moennig se v seriálu Ray Donovan objeví další herečka z The L Word; Sarah Shahi. Čeká nás tak jakési opětovné setkání někdejšího páru Shane a Carmen.

Hvězda seriálu stanice CBS Person of Interest, herečka Sarah Shahi, se pár měsíců po porodu dvojčat vrací zpět do role agentky Sameen Shaw. Ve zkrácené páté sezóně se objeví v devíti epizodách z třinácti. Není to však jediný seriál, ve kterém se na ni můžete letos těšit.

Sarah má totiž za sebou nedávnou spolupráci se starou známou, Katherine Moennig. Měla by se po jejím boku objevit na obrazovkách stanice Showtime v desáté epizodě třetí řady seriálu Ray Donovan. Zahraje si americkou popovou hvězdičku Hasmig, která bude potřebovat pomoc od samotného Raye (Liev Schreiber).

(Foto: Showtime)

Na první propagační fotografii můžete výše vidět, že se Sarah minimálně během jedné scény potká se svou někdejší kolegyní z The L Word, Katherine, představitelkou Rayovy asistentky Leny.

Jak si jistě pamatujete, holky hrály zaláskovaný páreček, ale jejich seriálový vztah byl jak na horské dráze a definitivně skončil tím, že Shane nechala Carmen u oltáře. Tak snad mezi jejich postavami přeskočí jiskra znovu, aby si fandové #Sharmen přišli na své. Uvidíme příští pondělí.

Zdroj: TVGuide.com


Jít na The L Word | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!