Je to oficiální, třetí řada bude skutečně poslední

Je to oficiální, třetí řada bude skutečně poslední

20.11.2023 23:39


Pravěké putování Harrisových a jejich přátel se blíží ke svému konci, neboť bylo oznámeno, že třetí řada, která se začne vysílat v lednu, bude pro seriál představovat finální řadu.


Už krátce po oznámení prodloužení pro třetí sérii se spekulovalo, že by mohla být ona třetí série pro La Breu závěrečnou kapitolou. O důvodech, proč tomu tak bylo, jsme se již rozepsali dříve, ale dosud zatím nebylo nic jisté. Nyní už ale máme ve všem jasno, protože dnes přišla stanice NBC s informacemi o své nadcházející seriálové sezóně, která odstartuje v lednu.

(La Brea se už počtvrté nevrátí. Foto: NBC)

Mezi návrátivšími se seriály je samozřejmě i La Brea, která bude jedním z prvních seriálů, které stanice začne vysílat. Třetí řada odstartuje už v úterý 9. ledna a bylo potvrzeno, že půjde o sérii závěrečnou. Jak se rovněž dříve spekulovalo, série bude složena z pouhých šesti epizod a tudíž půjde o vůbec nejkratší řadu seriálu. Do premiéry tedy zbývají necelé dva měsíce, takže můžeme očekávat, že během té doby budou zveřejňovány nejrůznější novinky ohledně finální kapitoly rodiny Harrisových a dalších přeživších.

Zdroj: Deadline


Jít na La Brea | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře