Eamon Murphy

Eamon Murphy

Timothy V. Murphy Sezóny 1 2023 - 2023


Zločinecký boss a hlavní podezřelý ve vraždě detektiva Darrella Jenningse.

Eamon Murphy je zločinecký boss a hlavní podezřelý ve vraždě detektiva Darrella Jenningse.

Poté co se Octavio Montanero, vězeň usvědčený za vraždu detektiva Darrella Jenningse, odvolá na svém předběžném slyšení, Bellová bývalá partnerka) za ním přijede a je překvapená, když jí Octavio řekne, že to Murphy zavraždil jejího partnera. Mezitím sám Murphy obviní v kostele kněze, že kradl jeho dary církvi a vyhrožuje mu. Murphy si poté promluví se Seamusem O'Mearou a řekne mu, že Octavio začal mluvit.

Poté co je Octavio zavražděn ve vězení, Stabler a Bellová řeknou týmu o Murphym. Bellová se poté setká s Teddym Silasem a požádá ho o znovuotevření jeho baru, aby mohli přilákat Murphyho. Teddy je nervózní, ale přikývne na to, když mu to zkrátí podmínku. Později Murphy navštíví Octaviovu manželku s nožem a svým psem a vyhrožuje jí, aby mlčela, jinak dopadne jako její manžel. Úderná jednotka Organizovaného zločinu se mezitím rozhodne, že Jet půjde v baru do utajení a naváže vztah se Seamusem.

V Teddyho baru Stabler (jakožto šéf baru) se dohodne s Murphym o ochraně baru. Murphy po Stablerovi chce, aby z baru zmizeli kamery a dostal jména a profily na sociálních sítích všech, co v baru pracují. Když se Jet spolu se Seamusem seznámí s Murphym, všimne si, že nosí prsten z policejní akademie. Murphy potajmu začne plánovat boxerský zápas proti rivalskému gangu a jako svého šampiona si nechá přivolat šampiona boxu z Irska. Předtím ale než má zápas v baru vypuknout objeví se Michael Amato a začne na Murphyho střílet.

Murphy později se svými chlapy Amata unesou. Během mučení mu Amato řekne, že všichni v baru jsou policisté. Murphy nechá svého psa Amata zabít a sníst. Poté unese Teddyho. Ale dřív než dá příkaz k jeho zabití, objeví se Stablerův tým a zachrání ho. Murphy zatknou. Nicméně po výslechu, kdy jim Murphy nic neřekne, se objeví Ray Thurman a řekne jim, že FBI jim bere všechny složky, jelikož je Murphy jejich chráněný informátor.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!