Eli Stabler

Eli Stabler

Nicky Torchia Sezóny 2 2021 - 2022


Nejmladší dítě Elliota a Kathy.

Elliot „Eli“ Stabler Jr. je nejmladší dítě detektiva Elliota Stablera a Kathy Stablerové. Jeho sourozenci jsou Maureen, Kathleen, Elizabeth a Dickie. Eli se narodil poté, co se Kathy zranila během autonehody.

Po otcově rezignaci u policie se s rodinou přestěhoval do Říma. V roce 2017 se vrátili zpět do New Yorku. Bohužel v roce 2021 během výbuchu bomby zemřela jeho matka. Eli to ze všech dětí nesl nejhůř. Nedopadlo to tedy dobře, že jako jediné dítě žil ještě se svým otcem, který následky své manželky také nesl špatně. Eli se spolu svými sourozenci a kapitánkou Bensonovou snažili Elliotovi domluvit, aby vyhledal pomoc. V té době se raději přestěhoval za svou nejstarší sestrou Maureen.

Po zatčení Richarda Wheatleyho šel Elliot do utajení a tak se se svou rodinou moc nemohl vídat. Eli tak pravděpodobně žil se sestrou Kathleen. Připojila se k nim i jejich babička Bernadette, která potřebovala dohled. Eli později ukradl Bernadettiny prášky. Bernadette ho z toho obvinila, ale on to odmítal a Elliot spíše věřil jemu. Nicméně Olivia Bensonová je později navštívila a s prášky ho našla, čímž pravda vyšla najevo.

Poté co byl Richard Wheatley propuštěn na svobodu, Eli naštvaně odjel do New Jersey, kde potkal dívku jménem Mia Zabatino. Spolu začali pít a vzali si i nějaké prášky. Ráno se probudil v posteli a Mia vedle něj byla mrtvá. Jelikož si myslel, že za to může on, chtěl skočit z mostu, ale zachránil ho místní policista. Poté co ho na stanici vyzvedl otec, v následném vyšetřování vyšlo najevo, že Miu zabil její soused na rozkaz Angely a Dany Wheatleyové.

Objevil se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!