Law & Order zůstává v programu i příští rok

Law & Order zůstává v programu i příští rok

13.5.2022 17:24


Všechny tři seriály Law & Order zůstanou příští rok ve vysílání. Special Victims Unit už byl před dvěma lety prodloužen až do 24. řady. Navrátivší Law & Order získává 22. řadu a Organized Crime třetí řadu. Zákon a pořádek přece musí v New Yorku fungovat!


Stanice NBC se v tomto týdnu rozhodla prodloužit všechny seriály ze světa Law & Order do další seriálové sezóny. Lisa Katz, prezidentka seriálového vysílání NBCU Entertainment and Streaming, řekla:

Ikonická značka ‘Law & Order’ byla synonymem pro NBC a by nemůžeme být více než nadšení, že přineseme všechny tři dramatické seriály do sezóny 2022–23. Je to důkazem brilantního vyprávění Dicka Wolfa, že publikum zůstává uchvácené týden co týden, rok co rok těmito nezapomenutelnými postavami.

(Hlavní postavy tří seriálů, Foto: NBC)

Výkonný producent Dick Wolf dodal:

Sny se stávají skutečností. Obnovení celých večerních vysílacích bloků ve středy (svět Chicago) a čtvrtky (svět Law & Order) je ultimátním ověření našeho partnerského vztahu s NBC a Universal Television. Osobně bych chtěl poděkovat talentovaným scénáristům, hercům a producentům, kteří udržují seriály v provozu a na čas, a štábům, kteří neúnavně produkují vynikající díly navzdory obtížím, které kvůli pandemii nikdy předtím nezažili.

(Sledujete všechny tři seriály?, Foto: NBC)


Jít na Law & Order | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře