Rob Miller

Rob Miller

Titus Welliver Sezóny 1 2019 - 2019


Jeden z nejlepších právníků města, ze kterého se vyklubal sexuální útočník, stalker a vrah

Rob Miller byl právník, ze které se vyklubal sexuální útočník, stalker a vrah. Jeho otec pracoval v obchodě a často dlužil peníze. Svoji frustraci si vybil na Robově sestře, kterou občas v zadní místnosti znásilnil. Z Roba se nakonec stal slavný právník, který se umístil mezi předních deset právníků ve městě.

Miller v březnu 2019 znásilnil na policejním charitativním plese obhájkyni Nikki Stainesovou. Byl za to zatknut, ale přísahal, že bude propuštěn a proti všem obžalováním svědčil jako nevinný. V květnu 2019 se dostal ven na kauci a federální policie proti němu nakonec obvinění stáhla. To rozlítilo Bensonovou a Stonea, kteří přísahali, že proti němu povedou další vyšetřování. Miller později navštívil Bensonovu a Noaha v kavárně, aby ji tak vyděsil.

Miller později zavraždil pubertální dívku jménem Lindsay Parkerovou a pohodil její nahé tělo do řeky Hudson. To hned zaujalo Útvar pro zvláštní oběti, kteří okamžitě věděli, že to byl Miller. Zjistili, že ji zabil kvůli tomu, že ho viděla na sex párty. Během vyšetřování vyhrožoval Bensonové, Noahovi a Stainesové a doufal, že je vystraší dostatečně, aby ho nechali být. Ačkoli mělo SVU pouze nepřímé důkazy, Miller byl nakonec shledání vinným a uvězněn.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech: