S03E08: Long Time, No See

S03E08: Long Time, No See

CZ 25.3.2021 470 000 42 minut


MG se ocitá v nepřízni u ostatních členů Super oddílu, když vyjde na světlo kontroverzní rozhodnutí, které učinil. Hope uvádí do pohybu riskantní plán a neohlíží se na možné důsledky. Kaleb, Cleo a Alaric spojují síly, když se ukáže nová stvůra.

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Benjamin Raab & Deric A. Hughes

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Elijah B. Moore (Wade), Courtney Bandeko (Finch), Omono Okojie (Cleo Sowande),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • mima33
    mima33 4.4.2021 | 14:24:48

    Hope má z Klausa oveľa viac ako som si myslela a to je veľké pozitívum pre mňa. Seriál zatiaľ dosť stagnuje v tejto sérii. Potrebuje to už nejakú poriadnu zápletku.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed), Ben Geurens (Nekromancer), Chris Lee (Kaleb), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan), Thomas Doherty (Sebastian)