S03E11: You Can't Run From Who You Are

S03E11: You Can't Run From Who You Are

CZ 6.5.2021 500 000 42 minut


Po nalezení inspirace u Cleo se Hope a Landon vydávají na novou misi. Když ale jejich plán nabere nečekané obrátky, Josie a Wade jim musejí podat pomocnou ruku. Lizzie využívá MGho pomoci, aby se dozvěděla více o Finch.

Základní info:

Režie: Trevor E.S. Juarez
Scénář: Adam Higgs & Hannah Rosner

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Elijah B. Moore (Wade), Nick Fink (Ryan Clarke), Wayne Caparas (děda Tarrayo), Linder Sutton (malá Finch),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 18.9.2021 | 10:17:13

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Hope přenesla do vězenskeho světa a myslela že ji tam nic nehrozi když cestuje přes astralni rovinu a nemělo chybu jak se proměnila ve stvuru a jsem zvědav jak se ted zachova ohledně toho co ji Wade řekl protože je na tom něco pravdy a jsem zvědav na Josie jestli se vrati zpět a taky jsem zvědav jak to bude mit s Finch ale Lizzie udělala spravnou věc a jsem zvědav co se stalo Ethanovi.

  • tominotomino
    tominotomino 14.5.2021 | 19:52:45

    Šlo v díle hezky vidět, jaká je Kaylee fanynka TVD, protože si parádně nastudovala scény mezi Katherine a Elenou, což hezky přenesla na scény mezi Josie a Temnou Josie. Především Temná Josie měla spoustu detailů podobných na Katherine.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)