Dle Julie Plec budou mít seriály Legacies a Roswell, New Mexico uspokojivý konec

Dle Julie Plec budou mít seriály Legacies a Roswell, New Mexico uspokojivý konec

17.5.2022 19:55


V seriálové sezóně v období mezi rokem 2018 a 2019 se na The CW představily seriály Legacies a Roswell, New Mexico, které mají společné to, že za nimi stojí tvůrkyně Julie Plec. Nyní mají společné i to, že oba skončí po čtvrté sérii, avšak naštěstí je oba čeká uspokojivý závěr.


Před pár dny došlo k čistce seriálů na stanici The CW, která si prochází prodejem. Zrušení se tak dočkalo poměrně dost seriálů, mezi kterými nechyběli ani seriály z pera tvůrkyně Julie Plec, tedy Legacies a Roswell, New Mexico. Oba završí své finále čtvrtou sérií a fanoušky určitě nejvíce zajímá, jak se jejich závěrečné epizody vydaří a zda nezůstanou dějově nedokončené.

Julie Plec se naštěstí podělila o dobré zprávy. Nejprve na sociálních sítích poděkovala všem týmům, kteří u jednotlivých seriálů pracovali, hercům, kteří přivedli k životu všechny postavy, a také fanouškům, bez nichž by tyto seriály neměly žádnou budoucnost. A nakonec ještě přispěla informací, že ředitel stanice Mark Pedowitz a jeho lidé přišli zavčasu za tvůrci LegaciesRoswellu s tím, že i když by si The CW přálo v nich pokračovat, tak budoucnost oba seriálů je v ohrožení. Z tohoto důvodu byla u obou zmíněných seriálů finále aktuálních řad napsána tak, aby mohla fungovat i jako finále celého seriálu. To je pro fanoušky určitě velmi dobrá zpráva, jelikož nyní nemusejí mít obavy, že tyto seriály skončí nějakým cliffhangerem a nedořešenými záležitostmi.


(Roswell i Legacies by měli mít uspokojivé konce. Foto: The CW)

Ohledně Legacies Julie ještě zmínila, že ona i výkonný producent Brett Matthews a celý tým scenáristů do toho finále dali všechno, všechnu svou lásku k seriálu, a pro dlouholeté fanoušky upířího univerza je připraveno několik překvapení, která nám vyrazí dech. Z těchto slov můžeme usuzovat, že se nejspíš ve finále setkáme s nějakou postavou ze seriálů The Vampire Diaries či The Originals. Nejvíc by se určitě nabízela přítomnost všemi žádané Caroline, mělo by ale také jít o víc věcí, protože těch překvapení má být několik. Že by třeba na konci zašel Alaric na návštěvu za svými přáteli Damonem a Elenou? To by hned byla dvě velká překvapení.

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že dali šéfové stanice zavčasu tvůrcům obou seriálů vědět, že se blíží jejich konec? A jaká překvapení si finále Legacies pro nás asi přichystá?


Jít na Legacies | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!