Druhá řada představí nového upíra

Druhá řada představí nového upíra

12.6.2019 12:56


Na Salvatorově škole započne nový semestr a je třeba nabírat další studenty. Mezi nimi se bude nacházet i mladý upír, který už je na světě několik staletí.


Magazín TVGuide vyzpovídal tvůrkyni Julie Plec, aby prozradila něco o druhé řadě Legacies. Ta odhalila, že se v nové sérii dočkáme nového studenta, který je už několik staletí starým upírem.

Jsme velmi nadšení z nové postavy, kterou představíme. Chtěli jsme do seriálu přivést nějakého velmi velmi velmi starého upíra. Zavedli jsme pravidlo, že do Salvatorovy školy chodí jen upíři, kteří jsou teenageři, tzn. že nejsou stoletými upíry. Ale rozhodli jsme se představit upíra, který jako sedmnáctiletý už přibližně od patnáctého století tak nějak vysychal. Nyní se probouzí do 21. století a všímá si, že se pravidla toho být upírem změnila a že do tohoto moderní světa nezapadá.


Prozatím se neví, kdo si tohoto upíra zahraje a ani jak velkou roli bude v seriálu mít. Ale jelikož je to první ohlášená nová postava a skrývá se v ní velký potenciál, pravděpodobně budeme tohoto upíra vídat velmi často.

Jste zvědavi na nového upíra? Myslíte si, že bude třeba pocházet z Malivoru?


Jít na Legacies | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře