Aurora de Martel

Aurora de Martel

Rebecca Breeds Sezóny 1 2021 - 2022


Upírka z první generace proměněných, která je členkou Triády.

Aurora je jednou z prvních proměněných upírek na světě, která pochází z pokrevní linie Rebeky Mikaelsonové. Vždy měla komplikovaný vztah s Klausem Mikaelsonem, jelikož občas bývali milenci a občas zarytí nepřátelé.


Základní informace:


Rodinní příslušníci:O Auroře:

Aurora vyrůstala v jižní Francii v 10. století jako dcera hraběte a hraběnky Martelových, ta však bohužel při jejím porodu zemřela. Se svým starším bratrem Tristanem si byla velice blízká a stejně tak i se svým kamarádem Lucienem. A když na jejich sídlo dorazila rodina Mikaelsonových, vše se pro tuto trojici změnilo. Všichni tři totiž byli proměněni Mikaelsonovými v upíry a Aurora se stala prvním upírem, kterého přeměnila Rebekah. Mikaelsonovi se ale obávali svého otce a aby jej zmátli, přiměli trojici nových upírů, která si později začala říkat Trinity, aby se vydávali za ně. Tím jim vzali staletí jejich životů, dokud nebyla jejich mysl od toho osvobozena. Následkem toho se zapřísahali, že se Mikaelsonovým pomstí. A pro Auroru to vyústilo i v to, že se její už tak křehká mysl kvůli tomuto dlouhému ovlivnění stávala čím dál nestálejší a nepříčetnější.

S Mikaelsonovými se po staletích opět setkávají v New Orleans ve 21. století a plánují svou pomstu. Aurora však měla vždy blízko ke Klausovi, do nějž se už při jejich prvním setkání zamilovala, a její láska k němu stále trvá. Kvůli tomu ale nesnese, když Klaus tráví čas s jinými ženami, což v ní probouzí zuřivost a je v takové chvíli schopna čehokoli. Celá konfrontace Trinity s Mikaelsonovými nakonec skončila pro Auroru tím, že byla nejdřív vysušena a pohřbena ve zdích Mikaelsonova sídla a když to nemělo dlouhého trvání, nakonec na ni bylo sesláno kouzlo nekonečného spánku.

V jednu chvíli se ale podařilo jejím partnerům z Triády proniknout do Mikaelsonovic sídla a Auroru odtamtud nenápadně dostat. Jelikož je ale Klaus po smrti, nemůže se mu pomstít jak za sebe samotnou, tak i za svého bratra, který byl uvězněn v rakvi na dně oceánu. Místo toho se rozhodne Klausovi pomstít na jeho dceři Hope.

Foto: The CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!