Finch Tarrayo

Finch Tarrayo

Courtney Bandeko Sezóny 2 2021 - 2022


Studentka střední školy v Mystic Falls, která má k nadpřirozenému světu blíž, než se na první pohled jeví.

Finch studuje na střední škole v Mystic Falls, kam začne chodit i Josie Saltzmanová. Na první pohled se zdá jako obyčejná lidská dívka, avšak ve skutečnosti je vlkodlačicí.


Základní informace:


Rodinní příslušníci:O Finch:

Když byla Finch malá, měla nemocného dědečka. Ten jí na smrtelné posteli pověděl o rodinné tajemství, o kletbě, která Finch dodá spoustu síly. S její pomocí se dědeček předávkoval, čímž u Finch spustil její vlkodlačí kletbu. A jelikož si Finch nebyla se zbytkem rodiny moc blízká, rozhodla se ve 14 letech osamostatnit.

Začala chodit na střední školu v Mystic Falls, kde se sblížila se spolužačkou Mayou Machadovou, nicméně jejich vztah nevydržel. Když na školu začala chodit Josie Saltzmanová, dívky se sblíží a začne se mezi nimi dokonce vyvíjet romantický vztah. Vše se ale zkomplikuje, když Josiina sestra Lizzie zjistí, že Finch je ve skutečnosti vlkodlačicí. Dívky tento fakt dokáží překonat a jelikož je Finch nadpřirozená, nakonec společně s Josie přejde na Salvatorovu školu. Zde ji ale čeká velká zkouška, protože si musí najít své místo ve vlkodlačí smečce, kterou vede Jed.

Foto: The CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!