Malivor

Malivor

Douglas Tait Sezóny 4 2019 - 2022


Nejobávanější nadpřirozená bytost, která dokáže pozřít jiné a následkem toho na ně svět zapomene.

Malivor, což ve volném překladu znamená Požírač temnot, je hliněný golem, který byl stvořen k tomu, aby požíral nadpřirozené a očistil tak svět od monster.


Základní informace:


Rodinní příslušníci:

O Malivorovi:

Malivor byl stvořen v 11. století, a to pomocí černé magie vyvolanou Triádou, kterou tvořili čarodějka, upír a vlkodlak, jelikož v té době je všechny ohrožovali draci. Malivor měl za úkol požírat nadpřirozené stvůry s výjimkou upírů, čarodějů a vlkodlaků. Když nějakou takovou stvůru pozře, skončí v nekonečné temnotě uvnitř něj a svět na ni zapomene. Jelikož se zrodil z krve Triády, pouze stejná krev jej může zničit – čili nějaký tribrid, který se vůbec poprvé zrodil až ve 21. století – Hope Mikaelsonová. Její krev se tak pro Malivora stává toxická.

Když už Malivor pozřel všechny nadpřirozené bytosti, kromě oněch tří nadpřirozených druhů, na něž nemohl, uvědomil si, že zůstal na světě sám a proto se rozhodl z bahna stvořit své potomky. Nicméně žádné z nich nedisponovali jeho mocí a nemohlo tak pokračovat v jeho odkazu. Jelikož jej ale stále tížil hlad po nadpřirozenu, vydal se do Nigérie, aby zde do svých služeb získal múzu, jež pro něj bude vytvářet stvůry, které on bude požírat. Staletí poté Malivora zradil jeho syn Ryan, který spojil síly s několika čarodějkami a využili černou magii a pár artefaktů k tomu, aby Malivora navrátili do jeho původního stavu – černé blátivé louže, a kolem ní vznikla tajná společnost Triad Industries, která chrání svět před stvůrami. Časem ale protkala tuto společnost korupce a její členové označovali za „stvůry“ kohokoliv, kdo stál proti nim, a neváhali je shodit do Malivorovy louže, která je pohltila a svět na ně zapomněl. Malivor však stále přežívá a doufá, že jednou bude schopen mít lidské tělo, což se pro něj stává možnější díky existenci jeho syna Landona, jehož matka Seylah s Malivorem otěhotněla, když byla do jeho louže vhozena. Proto ze sebe Malivor vypouští na svět různé stvůry, aby mu jeho přání vyplnila.

Foto: The CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!