Rafael Waithe

Rafael Waithe

Peyton Alex Smith Sezóny 4 2018 - 2021


Nový vlkodlak, který je pěstounským bratrem Landona.

Rafael Waithe je mladíkem, který se před nedávnem stal vlkodlakem, díky čemuž jej najdou lidé ze Salvatorovy školy. Společně se svým pěstounským bratrem Landonem se oba vydávají do nového domova.

Základní informace:

Rodinní příslušníci:

O Rafaelovi:

Rafael žije společně se svým pěstounským bratrem Landonem v Atlantě u Marie a Hectora Gonzalesových. Rafael jde do kostela, kde žádá o odpuštění, neboť při autonehodě zavinil smrt své přítelkyně Cassie, ale kněz společně s Gonzalesovými provádí exorcismus, což způsobí, že se Rafael začne přeměňovat ve vlkodlaka. Zachrání ho však Hope Mikaelsonová a Alaric Saltzman, kteří odvezou Rafaela i Landona do Mystic Falls na Salvatorovu školu, kterou navštěvují nadpřirozené děti.

Rafael se tak zde setkává s pro něj dosud neznámým životem mezi nadpřirozenými tvory jako jsou čarodějky, upíři a vlkodlaci, mezi které se pokouší zapadnout. Mezi ním a místním alfou Jedem dochází k rivalitě, ale zároveň upoutává pozornost několika studentek, zejména u Lizzie Saltzmanové. On však pokukává po Hope, nicméně o žádný krok se nechce pokusit, protože k ní chová city Landon a ona mu je opětuje. Rafael by se také rád dozvěděl více o svém původu.

Foto: The CW