Sebastian

Sebastian

Thomas Doherty Sezóny 1 2019 - 2020


Stovky let starý upír, který se začne zjevovat Lizzie.

Sebastian je upírem, který stovky let vysychal v bedně umístěné pod Salvatorovou školou. Nyní se vrací do světa, který je úplně jiný než jak si jej pamatuje a upíři se v něm chovají jinak než za jeho doby.

Základní informace:

O Sebastianovi:

Sebastian je upír pocházející z 15. století, což byl takový zlatý věk upírů a doba, kdy se nebáli krmit se z lidí. Ke konci tohoto století trávil Sebastian čas v kolonii Roanoke, kde se krmil na lidech a terorizoval tuto oblast. Místní čarodějka Cassandra se do Sebastiana zamilovala a aby ho ochránila před obyvateli, kteří prahli po nalezení oné stvůry, vyvolala svou vlastní stvůru jménem Croatoan a Sebastianovi dala ochranný náhrdelník. Croatoan měl zamezit, aby na Sebastiana obyvatelé přišli, ale Sebastian především chtěl, aby byla v bezpečí ona. Cassandra ho ale předstihla a pro jeho bezpečí ho vysušila a umístila do bedny, kde ležel stovky let. Tato bedna byla umístěna pod místem, kde se v současnosti nachází Salvatorova škola.

Když se do jeho bedny dostalo pár kapek krve, umožnilo mu to zjevovat se na dálku některé z blízkých osob. Jako první se zjeví Lizzie, které se Sebastian ihned zalíbí a ho to k ní taky táhne. MG jí ale řekne, že Sebastian není skutečný, avšak jemu samotnému se později Sebastian zjeví a žádá ho a Kaleba, aby jej vytáhli z bedny a přivedli zpět k životu. Oni to sice odmítnou, ale nakonec se mu stejně podaří se probudit. Lizzie tak zjišťuje, že je Sebastian skutečný a ne vymyšlený.

Foto: The CW