Brandon Routh a Courtney Ford opouštějí seriál Legends of Tomorrow, jaký je k tomu důvod?

Brandon Routh a Courtney Ford opouštějí seriál Legends of Tomorrow, jaký je k tomu důvod?

27.8.2019 18:52


Dnes bohužel přinášíme smutné zprávy pro fanoušky Atoma a Nory Darhk. Tyto postavy se sice v plánované páté řadě objeví, ale zároveň se s námi rozloučí. Oznámili to samotní tvůrci seriálu, kteří si cení práce obou herců, ale posun seriálu do další fáze je nezbytný.


Dvě hvězdy seriálu Legends of Tomorrow se s námi rozloučí v průběhu páté řady. Tvůrci seriálu oznámili, že Brandon Routh a Courtney Ford, kteří jsou mimochodem v osobním životě manželé, u show končí. A zdá se, že nejde o rozhodnutí samotných herců, ale o kreativní posun, pro který se rozhodli výkonní producenti Phil Klemmer, Grianne Godfree a Keto Shimizu.

Oba herci se už rozloučili na sociálních sítích, kde poděkovali za své role a podporu fanoušků. Ze všeho je ovšem cítit, že si zřejmě sami odchod nepřáli, jak to bylo v minulosti například u postav Martina Steina, Jeffersona Jacksona či Wallyho Westa. Zvlášť Routhův odchod je podivný, v nadcházejícím crossoveru si má totiž ještě zahrát Supermana.


(Obě postavy v seriálu končí. Foto: CW)

Tvůrci nadále prozradili, že oba herci natočí své finálové epizody v průběhu letošního října. Zatím ovšem nevíme, jaká epizoda Legend se právě bude natáčet. Na druhou stranu to vypadá, že by herci mohli show opustit až za polovinou série. Ray Palmer vystupoval v seriálu od první řady a začínal ve třetí řadě seriálu Arrow. Nora Darhk se stala pevnou součástí show až v řadě třetí a následně Brandon pro svou manželku vybojoval místo i pro čtvrtou sérii.

Obě dvě postavy byly členy posádky Waverideru, nyní si je tedy můžeme škrtnout. Zdá se, že tvůrci skutečně obměňují posádku lodi a přinesou nám nové postavy, jak už jsme se ostatně mohli dočíst v předchozích článcích. Staré jádro by nicméně mělo zůstat stejné. Z nových informací také víme, že Ava Sharpe se na Waverideru zabydlí nastálo.

Co říkáte na náhlý odchod obou postav?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!