Brandon Routh vyzývá Američany, aby konečně začali nosit roušky

Brandon Routh vyzývá Američany, aby konečně začali nosit roušky

7.7.2020 17:25


Američané bývají zpravidla ve všem napřed, nebo si to alespoň rádi myslí. V nošení roušek je ale Česko předběhlo. Do Ameriky to ovšem dorazilo až nyní, a tak herci až teď vybízejí Američany, aby nosili roušky. Mezi nimi nechyběl ani Brandon Routh s hodně stylovou rouškou.


Zatímco pandemie spojená s koronavirem je v České republice na ústupu, situace v USA stále není dobrá. Počet nakažených stále roste, navíc celá země čelí ještě dalším problémům a COVID-19 není jedinou závažnou událostí, kterou Američani nyní řeší. Češi už mají nošení roušek (zatím) za sebou, Amerika přichází s tímto novým hitem o pár měsíců později.

A nyní samozřejmě i herci a další různé vlivné osoby vyzývají Američany, aby začali nosit roušky. Jedním z nich byl i herec Brandon Routh. Ten je aktuálně bez práce. Tvůrci seriálu Legends of Tomorrow se s ním v páté řadě rozhodli rozloučit, protože již nevěděli, co si s postavou Raye Palmera počít. Routh alespoň teď v supermanovské roušce vybízí, aby ji nosili i ostatní.Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!