Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

3.12.2018 15:17


Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?


Je to bohužel tak. Sotva čtvrtá řada seriálu Legends of Tomorrow začala, musí se s námi na poměrně dlouhou dobu rozloučit, protože již předem bylo avizováno, že další díly uvidíme až v průběhu dubna 2019, takže se připravte na více než čtyřměsíční čekání. Letos je naplánováno celkem šestnáct epizod, tak alespoň těch prvních osm stihneme do konce roku.

Brandon Routh a Caity Lotz prozradili, že sedmý a osmý díl jsou propojené a prakticky nás čeká finále o dvou epizodách. Podle nás jde ale pouze o zavádějící informaci, protože díl Hell No, Dolly! se bude zabývat tajemným vrahem ve Velké Británii, zatímco epizoda Legends of To-Meow-Meow nám představí nové verze Legend, které se pochopitelně setkají s těmi našimi. Možná nějaká malá spojitost mezi epizodami přeci jenom bude, rozhodně ale nečekáme dvouhodinové finále.


(Jak dlouho s námi Legendy ještě vydrží? Foto: CW)

Po osmi dílech nás ale čeká již avizovaná pauza. Po skončení druhé řady seriálu Black Lightning se Legendy vrátí na televizní obrazovky, ale budou mít velice těžkou pozici. Již nyní sledovanost a ratingy nejsou vůbec oslnivé, oslovit diváky po hlavní sezóně bude přeci jen ještě o něco těžší. Je tedy dost možné, že nás letos čeká poslední sezóna, protože sledovanost nepřesáhne už ani jeden milion diváků, což už je opravdu kritické číslo.

Navíc i v posledním díle Tender is the Nate nám Nate Heywood naznačil, že je nutné si užívat každé chvilky, protože nikdo nikdy neví, kdy jejich mise skončí a jejich program bude ukončen. Jedná se o poměrně trefnou větu, která může odkazovat na možný konec seriálu. Doufejme tedy, že se show v dalších dvou týdnech a posléze hlavně v dubnu (pokud o jejím osudu nebude již rozhodnuto) vzchopí. Ještě jednu řadu by si seriál za svou snahu zasloužil.

Budou vám Legendy chybět? A dočkáme se páté řady?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!