Co s týmem Legend v průběhu šesté série udělá ztráta uneseného člena?

Co s týmem Legend v průběhu šesté série udělá ztráta uneseného člena?

15.6.2020 17:19


I když jsme se na konci páté řady rozloučili prakticky se dvěma postavami, další byla unesena mimozemšťany, kolem kterých bude vytvořena nová zápletka v šesté řadě. S týmem Legend únos pěkně zahýbe, ovšem jak moc a kdo to ponese nejhůře?


Kapitánka Sara Lance byla na konci epizody Swan Thong unesena neznámou mimozemskou rasou, která se bude hlásit o slovo v připravované šesté řadě. Saru zřejmě nějaký čas neuvidíme, nebo alespoň první polovinu příští řady stráví odloučena od našich hrdinů. Údajně nemáme očekávat, že by se celá zápletka vyřešila během prvního dílu příští řady.

Sara Lance měla mnohem menší roli i v páté sezóně, pokud to porovnáme s těmi ostatními. Nyní to vypadá, že se něčeho podobného dočkáme i příští rok. Samozřejmě dočasná ztráta kapitána musí nějakým způsobem ovlivnit celý tým. Nejhůře na tom pochopitelně bude Ava Sharpe, partnerka Sary a také zastupující kapitánka, která si vyzkoušela svou novou roli právě v páté řadě.


(Kdy se asi Sara vrátí ke svému týmu? Foto: CW)

Ava bude ze ztráty Sary naprosto zdevastovaná. Měl by jí ovšem pomoci Nate Heywood, který má s obdobnými situacemi bohaté zkušenosti. Vždyť byl nejdříve zamilovaný do Amayi Jiwe, která se následně vrátila do své doby, a tak s ní Nate již být nemohl. Následně si Nate našel Zari, která se musela vrátit do Totemu, a tak Nate ztratil svou další lásku.

Nate je ovšem muž z oceli, kterého jen tak nic nerozhodí. Alespoň obrazně řečeno. Takže pokud má Ava Sharpe hledat rady u někoho z týmu, bude to právě Nate. Dá se tedy předpokládat, že Ava bude nadále zastávat pozici náhradní kapitánky. Vzhledem k jejímu dost možná nevyrovnanému emocionálnímu rozpoložení ji ovšem zastoupí ještě někdo jiný. Rozhodně by se nabízel právě zmíněný Nate, který má nejspíše nejvíc zkušeností, když pomineme nejdéle sloužící Legendu Micka Roryho.

Těšíte se na šestou řadu? A je dobře, že dějová linka Sary bude malinko upozaděna?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!