Do crossoveru se vrátí Jonah Hex a v řadových epizodách se můžeme těšit na posilu z Jessicy Jones

Do crossoveru se vrátí Jonah Hex a v řadových epizodách se můžeme těšit na posilu z Jessicy Jones

10.9.2019 16:17


Letošní crossover bude konečně i s účastí Legend. I když se nám tým pomalu obměňuje a staré jádro seriál již opustilo či opustí, stále půjde o skvělou podívanou. Dobrou zprávou je rozhodně to, že se vrací Jonah Hex z Divokého západu, který hrdinům pomůže ve společném crossoveru.


Oblíbená postava Jonaha Hexe se opět vrátí do seriálu. Tvůrci již dříve říkali, že se vždy snaží v každé sezóně najít alespoň malé místo právě pro tuto postavu, která jim velice přirostla k srdci. Minulý rok jsme se Hexe bohužel nedočkali, nyní to bude rovnou ve společném crossoveru s názvem Crisis on Infinite Earths.

Bohužel zatím nevíme, z jakého důvodu se Jonah vrátí. Jelikož ale crossover bude i tak přeplněný spoustou jiných postav, neočekáváme, že by měl nějakou větší úlohu. Spíše půjde o drobné cameo. Znovu připomínáme, že Legendy se letošního crossoveru opět zúčastní po roční pauze, kdy byly úmyslně vynechány, protože se v jejich seriálu objevuje příliš velké množství postav.


(Terry Chen v seriálu Jessica Jones. Foto: Netflix)

Nyní ale zpět ke klasickým epizodám. Pátou epizodu s názvem Mortal Kahnbat zrežíruje samotná Caity Lotz. Je obecně zvykem, že herci působící delší dobu u jednoho seriálu si posléze sami stoupnou za kameru. To se Caity právě nyní podařilo, ale i na postavu Sary Lance se můžeme těšit, protože její charakter projde značnou proměnou.

V této epizodě, ve které se nepochybně bude odkazovat na slavnou videohru Mortal Kombat, se také objeví herec Terry Chen, kterého si můžeme pamatovat z druhé řady seriálu Jessica Jones, kde ztvárnil Pryce Chenga. Chen také sehrál důležitou roli v první řadě upířího seriálu Van Helsing, na hostování se objevil i v Arrowovi.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!