Herci vtípkují o tom, že za pandemii a vše zlé v roce 2020 mohou Legendy

Herci vtípkují o tom, že za pandemii a vše zlé v roce 2020 mohou Legendy

20.8.2020 16:44


Není na to někdy situaci od vážného dění ve světě trochu odlehčit. O to se právě pokusily hvězdy seriálu Legends of Tomorrow. Seriál je poměrně bláznivý, což je nakažlivé, a tak herci se dokážou vcítit do svých rolí i v osobním životě a nebojí se černý humor zakomponovat i do aktuálních témat.


Herci často odpovídají fanouškům na zvídavé dotazy na sociálních sítích. A jelikož se teď nic moc nenatáčí a další řadu můžeme čekat až v příštím roce, tak se převážně herci doma nudí. Nick Zano přišel s tím, že Legendy dost možná mohou za veškeré zlé dění v roce 2020. A snadno by je mohli fanoušci vinit, co se děje aktuálně ve světě.

Vždyť oni přece mají loď, která dokáže cestovat časem, a tak by mohl tým hravě zvrátit pár událostí, aby se napříč světem nerojila nenávist a přestaly nepokoje panující po Severní Americe. Zano také zmínil, že by si Legendy mohly poradit i s pandemií koronaviru. Jak by to ale udělaly? To herec neprozradil, zatímco jeho kolegyně Tala Ashe rovnou řekla, že zná viníka, kdo za všechno může.


(Matt Ryan Johna Constantina dabuje i v animovaných filmech. Foto: CW)

Není jim nikdo jiný než Gary Green, jedna z nejzábavnějších postav za poslední dvě řady. Green je známý svou nešikovností, takže si dokážeme představit, že pokud je nějaký hlupák zodpovědný za pandemii, mohl by to být právě on. Herci samozřejmě odpovídali s patřičnou dávkou černého humoru, který ale k seriálu pochopitelně patří. Je dobře, že se herci umí takto vcítit do svých rolí a na tóninu seriálu.

Řeč také přišla na seriál a osobní tužby herců. Například Matt Ryan by si přál, aby jeho John Constantine dostál nějakého zajímavého vztahu s King Sharkem, jako tomu bylo v animované verzi nazvané Justice League Dark: Apokolips War, kde mimo jiné Ryan opět Constantina nadaboval. King Shark se již objevil v seriálu The Flash, takže jeho animace je hotová. Seriál je dost ujetý, aby takový vztah nakousl, tak uvidíme, zda se něčeho podobného dočkáme v budoucnu. Zatím všem DC fanouškům doporučujeme, ať se na zmíněný animovaný film podívají.

Uvítali byste King Sharka v našem seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!