Jedna Legenda se nakonec v crossoveru Elseworld objeví

Jedna Legenda se nakonec v crossoveru Elseworld objeví

21.11.2018 16:43


Vypadá to, že nakonec crossover na stanici CW nebude až tak úplně bez účasti Legend. Nyní bylo potvrzeno, že se můžeme těšit na jednu známou postavu. Zároveň přidáváme novinky ohledně dalších epizod, které nás ještě před koncem roku a hlavně před velkou pauzou čekají.


Letos se musíme obejít bez účasti Legend v crossoveru Elseworlds, kdy si Barry Allen a Oliver Queen vymění identity. Neúčast Legend stále platí, ale nakonec se přeci jen jedné Legendy dočkáme a to ve třetí epizodě, finální epizodě celého crossoveru. Bohužel do této chvíle zatím nebylo odhaleno, o koho půjde. V komentářích tedy můžete začít tipovat. A proč se vlastně Legendy v crossoveru neobjeví?

Pro tvůrce je zkrátka hrozně komplikované vytvářet crossovery s Legendami, kde je hned několik hlavních postav, které mohou zastínit hrdiny z jiných seriálů. Navíc co se týče logistiky to také není nejjednodušší. Legendy přesto letos nevyjdou naprázdno a můžeme se těšit na jejich společný crossover, kdy se setkají s svými alternativními verzemi.


(Letos takovou scénu asi nezažijeme. Foto: CW)

V dalších dílech se rozhodně můžeme těšit na prohlubování příběhu Johna Constantina, kterého konečně má dohnat jeho minulost. Snad se tedy dočkáme dalšího propojení s původním seriálem na stanici NBC Constantine, ke kterému je často během čtvrté řady odkazováno. Tvůrci se dále nechali slyšet, že Constantina chtěli do show, protože jim pasoval do příběhu a již delší dobu usilovali o to, aby ho vůbec do seriálu dostali.

Rozhodně to nebylo z toho důvodu, že si tvůrci uvědomovali silné, fanouškovské základny, kterou Matt Ryan za krátkou dobu svým šarmem vybojoval. Tvůrci zkrátka usilovali o to, aby Legendy měly zcela protichůdné členy. To se například již povedlo u Zari Tomaz, která je diametrálně odlišná od zbytku Legend. Jedna z chystaných epizod ponese název The Eggplant, the Witch, and the Wardrobe, což je jasný odkaz na knižní sérii Letopisy Narnie, první díl se totiž v českém překladu jmenoval Lev, čarodějnice a skříň.

Těšíte se na nové díly? A je Constantine jedním z největších lákadel současného seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!