Kdo z herců Arrowverse by si rád zahrál v seriálu Legends of Tomorrow?

Kdo z herců Arrowverse by si rád zahrál v seriálu Legends of Tomorrow?

7.6.2020 16:21


Ne nadarmo se říká, že seriál Legends of Tomorrow je nouzovou záchranou pro postavy, pro které již nebylo využití v ostatních komiksových seriálech na stanici CW. Právě takových postav v poslední době přibylo. Kdo z herců by se tedy rád objevil v našem seriálu?


Seriál Arrow skončil, a i když nás čeká spin-off s názvem Green Arrow and the Canaries, tak samozřejmě ne všichni herci z Arrowa se automaticky musí objevit v připravovaném seriálu. A tak někteří hledají svůj nový domov (a také práci), kde by se mohli na delší dobu usadit. Jelikož většina z nich postavy hraje už dlouho, přirostly jim k srdci, a tak by se jich neradi vzdali.

Svůj zájem vyjádřili především David Ramsey (Diggle) a Michael Rowe (Deadshot). Právě Rowe by se do role Deadshota rád vrátil, tak uvidíme, zda se mu to povede. Seriál Legends of Tomorrow je jeden z jeho nejoblíbenějších v Arrowverse, dokáže si představit, že by tam jeho postava zapadla. Navíc by si rád zahrál po boku Caity Lotz.


(Objeví se Deadshot? Foto: CW)

Rowe také zavzpomínal na druhou řadu Arrowa, kdy byl jeden díl o Suicide Squad. Rowe prozradil, že původním plánem tvůrců a stanice CW bylo právě udělat celý seriál o Suicide Squad, ale následně se studio Warner Brothers rozhodlo tento nápad zatrhnout, protože si toto vražedné uskupení střežilo do celovečerních filmů. A stanice tak musela své plány změnit.

Ze seriálu Suicide Squad sešlo, ale tvůrci vehementně chtěli nějakou týmovku. A tak vznikl seriál Legends of Tomorrow, který je z velké části nezávislý a bere si z komiksů jen okrajové věci. Dá se říci, že poslední dvě řady už jsou tak odlehčené, že prakticky s DC nemá nic společného kromě jmen hlavních hrdinů. Rowe by se rád v takovém seriálu objevil, ale upřímně nevíme, zda je to v tuto chvíli reálné.

Dlouho jsme si však mysleli, že to nebude reálné ani pro Johna Constantina, který je nakonec již dva roky jednou z hlavních postav. Přesto spousta fanoušků není spokojena, jak tvůrci s postavou naložili. I když Matt Ryan rozhodně neztratil své kouzlo, tvůrci s postavou Johna předvádí jednu opičárnu za druhou. A znásilnění Deadshota na televizních obrazovkách asi nechce vidět nikdo.

Kdybyste si mohli vybrat postavu z Arrowverse do našeho seriálu, která by to byla?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!